wyszukiwanie zaawansowane
 • MONTAŻ LPG
 • 1 » Przetwarzanie danych RODO2

  Kategorie

  Opinie o produktach

  • PayU
  • eserivce
  • BGŻ

  Waluta

  Przetwarzanie danych RODO

  Kto jest administratorem danych osobowych?

  Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Handlowe "JACUŚ" Jacek Jabłoński, Stanisławowo 4b, 15-604 Białystok. 

   

  Jak się z kontaktować, aby uzyskać więcej informacji o sposobie przetwarzaniu danych osobowych?

  Aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, napisz do nas na e-mail biuro@jacus.pl.

   

  Skąd mamy dane osobowe?

  Dane osobowe otrzymujemy od Klienta, który dobrowolnie składa zamówienie w sklepie internetowym.

   

  Jaki jest cel i podstawa prawna przetwarzania danych osobowych?

  Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do wykonania umowy zawartej w związku z dokonaniem zakupu w sklepie internetowym. 

   

  Czy trzeba podawać dane osobowe?

  Dane osobowe są dla nas niezbędne do prawidłowego zrealizowania zamówienia i kontaktu z Klientem. Jeśli z jakiegoś powodu dane osobowe nie zostaną nam przekazane, nie będziemy mogli prawidłowo zrealizować i wysłać zamówionych produktów.

     

  Jakie są uprawnienia w zakresie przetwarzania danych osobowych?

  Gwarantujemy spełnienie wszystkich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych: prawo dostępu, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia, prawo by wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych.

    

  Komu udostępniamy dane osobowe?

  Dane osobowe przekazywane mogą być podmiotom wspierającym realizację zamówienia lub proces płatności, czyli na przykład firmie spedycyjnej, operatorowi płatności elektronicznej. 

   

  Jak długo przechowujemy dane osobowe?

  Dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji umowy oraz dochodzenia roszczeń z tytułu jej wykonania maksymalnie przez okres 10 lat od zakończenia umowy.

   

  Jakie są prawa co do danych osobowych?

  Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

  Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych.


  Przejdź do strony głównej

  Polecamy produkty

  Producenci

  ACAEBAGAMAGCAlexAscorAutronicBediniBigasBlue EnergyBormechBoschBRBRCCEMCertoolsCoroplastCynelCzajaEmmegasERCESGIFachFagumitFaroFlashlubeGometGurtnerGZWMHana EngineeringHL PropanIbrasIZI SportJLMKingKMELandi RenzoLovatoLPGTECHMariniMatrixMEDMikalorMoje AutoNormaOMBOMVLPalacarParkerPermatexPrinsRailRomanoSemperitSolarisStakoStefanelliSTPTartariniTesaThunderflexTomasettoValtekVersusVialleWD-40ZavoliZenit
  Banner paczkomaty
  Newsletter

  Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
   

  Sklep internetowy jacus.pl oferuje wyłącznie oryginalne produkty znanych producentów do samochodowych instalacji gazowych. Kupując u nasz masz gwarancję udanych zakupów oraz najwyższej jakości towaru przy zachowaniu niskich i korzystnych cen. Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm. Administratorzy sklepu dokładają należytej staranności, aby treść produktów jak najdokładniej odpowiadała rzeczywistości. Z uwagi na możliwość wystąpienia błędów przy aktualizacjach (cen, konfiguracji, czy parametrów technicznych) – potencjalne rozbieżności zostaną skorygowane. Korekta tych danych, dokonana na skutek błędów czy też opóźnień w ich aktualizacji, nie może stanowić podstawy do zgłaszania roszczeń wobec sprzedawcy.

   

  Wszelkie prawa zastrzeżone, Copyright © 2009 - 2017 JACUŚ LPG